O Nas

Logotyp

Logotyp TOMA – CARS

Firma TOMA – CARS zajmuje się sprzedażą części zamiennych i akcesoriów, olei, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów i wyposażenia warsztatowego. W ofercie znajduje się również serwis EuroWarsztat oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

O wyjątkowości firmy TOMA-CARS stanowią ludzie pracujący na jej sukces. Udało się nam stworzyć zgrany zespół fachowców, których pasją jest motoryzacja. Celem naszym jest nieustanny rozwój zawodowy i osobisty.

eurowarsztat

 

Budując i rozwijając naszą firmę stworzyliśmy DROGĘ ROZWOJU TOMA-CARS, którą można scharakteryzować w następujący sposób:

 

1. KAIZEN

Ciągle dążymy do doskonałości. W myśl tej filozofii jakość sprowadza się do stylu życia – niekończącego się procesu ulepszania. Stale szukamy nowych rozwiązań i staramy się ulepszać nasze procesy, dążąc do maksymalnego zadowolenia Klienta.

2. WYZWANIE

Nie obawiamy się stosowania nowych sposobów, aby zrealizować wyznaczone sobie cele. Otwarci jesteśmy na niestandardowe idee i pojawiające się problemy obserwujemy z wielu perspektyw, szukając najlepszego rozwiązania.

 

3. PRACA ZESPOŁOWA

Wierzymy, że każdy z nas ma inny punkt widzenia, inne doświadczenia. W pracy wykorzystujemy naszą różnorodność wiedzy i umiejętności. Połączenie tych cech pozwala nam budować kompleksowe rozwiązania, które przekładają się na ponadprzeciętną jakość wykonywanych usług.

4. SZACUNEK

Okazujemy sobie wzajemnie szacunek i zrozumienie. Ciągle uczymy się słuchać innych i bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje, budując wzajemne zaufanie. Niestandardowe idee i nowe rozwiązania mogą powstawać tylko w atmosferze wzajemnej życzliwości oraz swobody wymiany poglądów.