Kolejne nowości w TOMA-CARS

Do oferty wprowadziliśmy kolejne produkty:

  • Wycieraczki Bosch,

  • Żarówki Osram.

 

Osram H7 Night Breaker Plus – Żarówka idealna dla kierowców, którzy chcą podróżować bezpieczniej i po lepiej oświetlonej drodze. Dzięki wysokoefektywnej technologii produkcji skrętki oraz niebieskim pierścieniom rodzina żarówek NIGHT BREAKER PLUS do przednich reflektorów samochodowych, wytwarza:

  • do 90% więcej swiatła na drodze
  • do 35m dłuższy zasięg wiązki światła
  • światło bielsze nawet o 10% w porównaniu do żarówek standardowych dostępnych na rynku

W porównaniu z pierwszą generacją żarówek NIGHT BREAKER Dłuższy zasięg reflektorów powoduje znacznie wcześniejsze oświetlenie przeszkody, dzięki czemu można szybciej dostrzec pojawiające się na drodze niebezpieczeństwo – dodatkowy czas na odpowiednią reakcję może uratować życie!

 

Wycieraczki bezprzegubowe BOSCH – Bardzo wysoka jakość wycieraczek potwierdzona doświadczeniem w produkcji wyposażenia fabrycznego samochodów. Wysoka skuteczność oczyszczania dzięki idealnemu dopasowaniu szyny wycieraczki do szyby, równomiernie rozłożona siła nacisku wzdłuż całej długości pióra gwarantuje dłuższą żywotność wycieraczek. Firma Bosch jako pierwsza wprowadziła na rynek wycieraczki bezprzegubowe. Nie czekaj, zadbaj o bezpieczeństwo – kup je już dzisaj w TOMA-CARS!

 

Zapraszamy do zakupu!

2 komentarzy

Andrzej pisze:

Odpowiedz
17 września 2015 o 09:57

Polecam te żarówki. Miałem takie kiedyś i świecą bardzo dobrze, szczególnie w nocy. Jak porównam ze starymi żarówkami to niebo a ziemia! Jak na takie żarówki to cena też nie jest wygórowana, chyba koło stówki dawałem.

xxaas pisze:

Odpowiedz
17 września 2015 o 18:09

Bardzo dobre produkty. A co do Toma-Cars: Najlepszy tego typu sklep w Kotlinie!

Napisz komentarz

Pola z * są wymagane