Firma Airpress działa na rynku od 1938 roku. W przeciągu tak długiego okresu zdobyła zaufanie klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat) jak i za granicą. AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.

 

 

Każdy model kompresora olejowego Airpress jest wyposażone w odpowiedni zestaw zabezpieczeń, dzięki którym mamy pewność, że sprężarka będzie działać prawidłowo przez długi okres czasu. Zastosowano w nich wysokiej klasy presostat z zabezpieczeniem termicznym. Gdy ciśnienie osiągnie maksymalną wartość zabezpieczenie wyłącza kompresor, gdy wartość ciśnienia spadnie, włącza go. Dzięki temu nasza sprężarka pozostaje w pełni sprawna. Urządzenie jest także wyposażone w reduktor ciśnienia z dwoma wyjściami.

Kompresory marki Airpress są wyposażone w specjalny zawór do odprowadzania wilgoci. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie, gdyż chroni to kompresor przed korozją przez co znacznie wydłuża jego żywotność. Wiele osób potrzebuje kompresora, który można łatwo przenosić z jednego miejsca na drugie. Część kompresorów Airpress jest wyposażona w specjalne kółka, co sprawia, że są one niezwykle mobilne. Firma ma też w swojej ofercie bardzo małe kompresory, które są łatwe w przenoszeniu i nie zajmują wiele miejsca.

 

Airpress Polska jako producent narzędzi pneumatycznych posiada w swojej ofercie narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, myjki ciśnieniowe, narzędzia hydrauliczne, wiertarki kolumnowe, leżanki warsztatowe, promienniki, prostowniki elektryczne oraz narzędzia elektryczne. Narzędzia ręczne firmy Airpress sprzedawane są w zestawach – skrzyniach narzędziowych a także wózkach narzędziowych. W ofercie znajdziesz Profesjonalny wózek narzędziowy 217 elementów lub profesjonalny wózek narzędziowy 447 elementów. Poszukując narzędzi pneumatycznych warto zwrócić uwagę na naszą ofertę, w której znajduje się: wkrętarka, wiertarka, piaskarka syfonowa, pistolet do przedmuchu, kompaktowy klucz udarowy, szlifierka kątowa, młotek udarowy czy piła szablasta.